Active Walk

 

Active Walk to zajęcia na bieżniach bezsilnikowych, prowadzone w rytm muzyki. To nowoczesny i skuteczny system treningowy. Dzięki połączeniu klasycznych ćwiczeń fitness oraz treningu kardio można:

- wzmocnić kondycję,

- zredukować tkankę tłuszczową,

- poprawić pracę układu wydolnościowego,

- pozytywnie wpłynąć na układ krążenia, który zapobiega chorobom sercowo - naczyniowym oraz miażdżycowym,

- uzyskać smukłą i wysportowaną sylwetkę.

 

Trening trwa 60 minut, w czasie których można spalić od 600 do 1000 kcal. Wraz ze wzrostem umiejętności grupy wprowadzane są dodatkowe elementy, takie jak: ćwiczenia z ciężarkami, gumami oraz brzuszki.

Dla nowych osób pierwszy trening gratis. Zajęcia prowadzone są w Zielonce i Rembertowie, według grafiku poniżej. Prosimy o wcześniejsze zapisanie się na ćwiczenia telefonicznie lub osobiście.

Serdecznie zapraszamy! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Jak przygotować się do zajęć?

 

Przede wszystkim zalecamy aby, bezpośrednio i w czasie nie krótszym niż 30 min. przed treningiem, nie spożywać nazbyt obfitych posiłków powodujących tzw. ciężkość w żołądku. Skutkuje to dyskomfortem podczas ćwiczeń. Prosimy zaopatrzyć się w wodę lub inny napój. Proszę zabrać ze sobą ręcznik oraz strój sportowy, który jest wygodny i nie krępuje ruchów. Na zajęcia prosimy zakładać obuwie sportowe, wygodne, najlepiej na miękkiej podeszwie. ZABRANIAMY trenowania w skarpetkach lub boso.

Sprawy organizacyjne: Fitness Club CHAMPFIT - zapewnia dogodne warunki do zmiany stroju. Do dyspozycji są dwie oddzielne szatnie, dla kobiet i mężczyzn. Każdy otrzymuje kluczyk do własnej szafki, gdzie na czas treningu bezpiecznie może przechowywać rzeczy. W szatniach znajdują się prysznice, z których można skorzystać po treningu. Zawsze po zakończonych zajęciach nasi trenerzy są do Państwa dyspozycji. Czekamy na Państwa pytania!

 

Polecamy: