Klub / O nas

 

Siłownia i Fitness Club CHAMPFIT to firma z tradycjami, świadcząca usługi w zakresie treningu siłowego i fitness. Dysponujemy profesjonalnie wyposażoną siłownią, oraz oferujemy zajęcia Active Walk i Jumping Frog, prowadzone przez certyfikowanych trenerów. Przemawia za nami olbrzymie doświadczenie zdobyte w ciągu 23 lat istnienia na rynku. Przez ten okres doskonaliliśmy i dopracowywaliśmy nasze metody treningu, a także kilkakrotnie zmienialiśmy naszą siedzibę, stale podnosząc standardy oferowanych usług.

Obecnie zlokalizowani jesteśmy w Warszawie Rembertów ul. Czwartaków 26 przy sklepie Biedronka . Jest to budynek nowoczesny, klimatyzowany, z wspaniałym oświetleniem i innowacyjnym wykończeniem wnętrz, zapewniające doskonałe warunki do ćwiczeń. W środku jest przytulnie, czysto i co ważniejsze podczas treningu panuje przyjazna, niemal rodzinna atmosfera. Nigdzie indziej nie spotkacie tak sprzyjających treningowi i pracy nad swoją sylwetką warunków. U nas zawsze możecie liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc podczas treningu.

Nad całością swoją pieczę sprawuje właściciel, Daniel Kowalczyk, osoba od lat zaangażowana w sporty siłowe. Wielokrotnie nagradzany i utytułowany zawodnik startujący w konkursach w wyciskaniu sztangi leżąc na ławce. Odnosi znaczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Należy do ścisłej czołówki 10-ciu zawodników wchodzących w skład kadry narodowej w wyciskaniu sztangi leżąc. Jest zawodnikiem biorącym udział w konkursach mistrzostw Europy i świata. Kolekcja jego nagród i pucharów, którą można podziwiać w klubie, jest ... imponująca! Ponadto jest on jednym z trenerów zajęć Active Walk i Jumping Frog a prowadzone przez niego treningi cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Jako właściciel zapewnia profesjonalne doradztwo podczas treningu, rozpisuje plany treningowe, osobiście pomaga trenującym oraz dba o dobrą atmosferę i klimat do ćwiczeń.

Szkolenia

 

Siłownia Fitness Club CHAMPFIT oferuje Państwu szeroki zakres usług w zakresie różnego rodzaju szkoleń i treningów przygotowujących. Prowadzimy treningi przed sprawdzianami fizycznymi dla osób starających się o pracę w służbach mundurowych takich jak policja, straż pożarna, straż miejska lub innych w których przeprowadzane są tego rodzaju egzaminy.

Proponujemy Państwu przedurlopowe treningi przygotowujące. Dla osób planujących spędzić urlop w sposób aktywny na stoku, nad wodą, podczas wspinaczki lub wędrówki górskiej przygotowaliśmy specjalne, krótkie, treningi przygotowujące do tego rodzaju wysiłku. Dlaczego to takie ważne? Aby uniknąć kontuzji i nie pozbawiać się przyjemności z urlopu. Zależnie od rodzaju planowanej aktywności urlopowej koncentrujemy się na innych partiach mięśniowych.

Dla narciarzy proponujemy trening wzmacniający nogi, plecy, staw krzyżowo - lędźwiowy. Wytrenowane i uelastycznione mięśnie pozwalają w większym stopniu cieszyć się z "białego szaleństwa", zwiększają bezpieczeństwo, znacznie zmniejszają podatność na przykre i zazwyczaj bardzo bolesne kontuzje. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Dla osób preferujących sporty wodne oferujemy ćwiczenia wzmacniające mięśnie ramion, pleców, kręgosłupa i nóg. Niezwykle ważne jest aby odpowiednio przygotować się do tego rodzaju aktywności. Powszechnie wiadomo, że z wodą nie ma żartów. Brak przygotowania, brawura, przecenianie swoich możliwości i o wypadek nietrudno. Nieprzygotowane mięśnie ulegają skurczom a to bywa bardzo groźne w wodzie. Pływając mięśnie męczą się szybko. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo i odpowiednio się przygotujmy.

Osoby uprawiające wspinaczkę i wędrówki po górach zachęcamy do poświęcenia trochę czasu przed urlopem celem ogólnego przygotowania się do tego typu wypoczynku. Dla nich proponujemy trening ogólno rozwojowy, wzmacniający. Góry to teren trudny. Odmienny od tego do jakiego przywykliśmy na co dzień. Mięśnie pracują inaczej. Nieprzygotowane szybko sie męczą i osłabiają. Nie odbierajmy sobie przyjemności z aktywnego spędzania urlopu i zadbajmy o to abyśmy przez cały ten czas cieszyli się świeżym powietrzem i pięknymi widokami podczas wędrówek zamiast spędzać czas w pokoju rozmasowując bolące mięśnie.

Każda aktywność fizyczna, podczas urlopu, to czas spędzony podwójnie dobrze. Nic nie regeneruje organizmu lepiej i szybciej niż aktywny wypoczynek. Gorąco do tego zachęcamy. Mamy jednak świadomość, że urlop trwa zazwyczaj 2 - 3 tygodnie. W tak krótkim czasie nie nadrobimy zaległości w aktywności fizycznej z całego roku spędzonego w pracy, nierzadko w formie statycznej, wykonując pracę "za biurkiem". Wykorzystajmy dany nam czas jak najlepiej. Poświęćmy kilka wieczorów na rozruszanie mięśni i wstępne przygotowanie ich do planowanego wysiłku. Przygotowane przez nas treningi są specjalnie opracowywane pod tym kątem. ZAPEWNIAMY, że dzięki skorzystaniu z naszych treningów przygotowujących zapewnicie sobie Państwo lepiej spędzony urlop i wrócicie z niego wypoczęci i w lepszej formie. Polecamy się.

Polecamy: